HLAVNÍ   NABÍDKA
NOVINKY
PŘEHLED EPIZOD
FOTOARCHIV
ČLÁNKY A INTERVIEW
ZPRÁVY Z PRODUKCE
ÚVODNÍ STRANA
WEBMASTER - email

STÁHNĚTE SI...
eXtra video  
eXtra audio  
eXtra obrázky  

PRO POBAVENÍ
DISKUZNÍ KLUB
JAG-A-THON
SETKÁNÍ V LA


JAGaTHON - setkání fanouškůJAGaTHON je neformální a neoficiální setkání fanoušků seriálu JAG, které se koná zhruba dvakrát za rok v Centru Dětí a Mládeže v České Kamenici.
Probíhá to pokaždé tak, že se na jeden víkend sjedeme ze všech možných i nemožných míst, seznámíme se, posedíme (občas poležíme, postojíme...), pokecáme, něco pojíme a hlavně skoukneme a probereme spoustu epizod (většinou takových, které v našich televizích ještě nejsou k vidění).
Každý, kdo tu doposud byl, odjížděl plný dojmů se slovy, že se určitě vrátí a také s předsevzetím, že se musí pilněji učit angličtinu, aby z toho příště alespoň něco rozumněl (což schvalují zejména rodiče mladších účastníků). ;o))
Termín JAGaTHONu se vyhlašuje na těchto stránkách, ale většinou se předem probírá v diskuzním klubu, aby vyhovoval co nejvíce lidem. Pochopitelně se stejně nikdy nepodaří najít takový termín, který vyhovuje všem, ale s tím se bohužel nedá nic dělat. Po stanovení data se pak všechny potřebé informace objeví na téhle stránce.  Kde že to je?

 • V Centru Dětí a Mládeže v České Kamenici.
 • Česká Kamenice leží v severních Čechách, asi 100 km severně od Prahy (16 km východně od Děčína, 20 km severovýchodně od České Lípy, nebo 50 km západně od Liberce).

 • STARS & CO-STARS
  David James ELLIOTT
  CATHERINE BELL
  DALŠÍ HERCI
  BELLISARIO & CO.

  PRO POUČENÍ
  CO JE JAG
  CO JE NCIS
  VÍTE ŽE ...
  OCENĚNÍ A NOMINACE
  JAG SLOVNÍK
  NAVY/MARINES & CO.

  UŽITEČNÉ ODKAZY
  TELEVIZE CBS
  STUDIO PARAMOUNT
  CATHERINE BELL
  FILMOVÁ DATABÁZE
  SERIÁLOVÉ SPOILERY